Paulina Kwaśny

Creative Manager

Specjalizacja

Specjalizuje się w brandingu, korporacyjnej identyfikacji wizualnej, marketingu cyfrowym, projektowaniu graficznym oraz public relation. Uczestniczka zespołów projektowych realizujących prace m.in. z zakresu strategicznego pozycjonowania marki na rynku B2C i B2B, tworzenia korporacyjnej identyfikacji wizualnej dla przedsiębiorstw komercyjnych oraz tworzenia kreatywnych kampanii marketingowych. Posiada doświadczenie współpracy zarówno z markami krajowymi jak i międzynarodowymi, m.in. z branż: IT, e-commerce, ochrony zdrowia, materiałów budowlanych, spożywczej i innych.

Doświadczenie

Absolwentka KEA – Copenhagen School of Design and Technology  na kierunku „Design Technology and Business”, specjalizacja  „Marketing and Comunications” oraz Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego na kierunku „Wzornictwo”, „Projektowanie form przemysłowych”.

Jest doświadczonym Managerem Kreatywnym i Specjalistą ds. Marketingu i PR. W swoim portfolio posiada Klientów z wielu branż, między innymi Consultingowej, Ekonomicznej i Szkoleniowej.

Odpowiedzialna za projekty zarówno dla firm z sektora państwowego, jak i prywatnego.