Dzięki pasji, zaangażowaniu i wiedzy popartej doświadczeniem potrafimy tworzyć kompletne narzędzia biznesowe. Odrzucamy schematy, stawiając na innowacyjność w podejściu do każdego projektu. Wierzymy, że najlepsze rozwiązania powstają dzięki holistycznemu spojrzeniu na problem.

Użyteczność naszych usług jest dla nas nadrzędnym celem. Realizujemy go, stosując indywidualne podejście – ponieważ dobrze wiemy, że każde przedsiębiorstwo jest inne.

Problemy, które rozwiązujemy, często wymagają od nas niestandardowego podejścia oraz elastycznego kształtowania zakresu prac. Bierzemy pod uwagę nie tylko strategię, sytuację finansową czy też makro-otoczenie biznesu lecz także styl zarządzania, kulturę korporacyjną oraz lokalną specyfikę globalnego rynku, co pozwala optymalnie dopasować efekty naszej pracy do potrzeb każdego Klienta.

Rezultatem jest usługa „szyta na miarę” (tailor-made consulting).

Dzięki stałej współpracy z ekspertami sektorowymi możemy dowolnie skalować liczebność zespołu projektowego.

Wypracowane na przestrzeni lat metody zarządzania czasem pracy pozwalają nam rozwiązywać skomplikowane zagadnienia w często „ekstremalnych” terminach, jeżeli wymaga tego nasz Klient.

Każdy z realizowanych przez nas projektów jest inny, więc kreatywne, nieszablonowe myślenie w poszukiwaniu optymalnych rozwiązań jest naszą codziennością i jednocześnie wyzwaniem, które również przynosi nam prawdziwą satysfakcję.

To wszystko czyni z nas unikatową firmę doradczą do zadań specjalnych.

Zarzecki, Lasota i WspólnicyWszelkie prawa zastrzeżone © 2015

Zarzecki, Lasota i Wspólnicy Sp. z o.o. realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich „Wdrożenie technologii umożlwiającej świadczenie innowacyjnej usługi udostępniania eksporterom funkcjonalności Systemu klasy DSS/RTBI (Decision Support System/Real-Time Business Intelligence) do zarządzania pozycją walutową”

Cel projektu
Celem projektu jest wprowadzenie na rynek innowacji produktowej związanej z zarządzaniem pozycją walutową eksporterów  z wykorzystaniem dostępu do Systemu DSS / RTBI

Planowane efekty
Planowanym efektem realizacji Projektu będzie wdrożenie technologii umożliwiającej świadczenie innowacyjnej usługi zarządzania pozycją walutową przez eksporterów z wykorzystaniem dostępu do nowoczesnego Systemu IT klasy DSS / RTBI.

Projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich
Wartość Projektu: 785 000 PLN Dofinansowanie Projektu z UE: 407 750 PLN